Çerçeve

Çerçeve

Yenimahalle Camcı Çerçeve

Çerçeve Nazlı Ankara Cam

Yenimahalle Camcı Çerçeve

Evinizin, ofisinizin ve her türlü yaşam alanınızı renklenlerdiren dekoratif yapılar içerinde yer alan çerçeveler, Ünallar Cam’ın sizlere sunmuş olduğu çeşitli ve modern tasarımlar ile cam, ayna, resim vb. gibi dekor ürünlerizi zevkinize uygun renk ve tasarımlar ile oluşturabilmektedir.
Ayna ÇerçeveleriCam ÇerçeveleriDekoratif ÇerçevelerSanatsal Çerçeveler, hizmetlerimiz mevcuttur.

Ünallar Cam olarak her türlü Çerçeve hizmetlerinde tecrübeli ekibimize danışabilirsiniz.

7 / 24 yerinde bakım ve tadilat hizmetimiz mevcuttur.

( 0 537 ) 926 02 57 nolu telefonlardan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yenimahalle Camcı Çerçeve Fotoğraf çerçeveleri ile en güzel anlarınızı ölümsüzleştirin. Dekoratif çerçeveler ile evinizin en güzel süsü sevdiklerinizle ….

Güzel bir çerçevesi olacak hayatın. ne bileyim, aşık olacaksan da ordan bakacasın olaya. karlar yağacak bir kış günü, beyazlar içinde kaybolan insanları izleyeceksin o çerçeveden. sonra bir gün bahar gelecek, açan çiçekleri koklayan çocukları seyredeceksin çerçevenden.
bir gün acı çekerken dışarıya üfleyeceksin tellendirdiğin sigaranı, o çerçevenin içerisinden. ve oranın dışarısına çıkamayacaksın.

Seni sevmediler mi? sevilmediğinin bilincine vardığın noktadan çerçeven arasındaki mesafeyi alırken, boşlukta hissedeceksin kendini. çünkü sen çerçevenin dışında acı çekemezsin. bilemezsin o duygunun varlığını.
sevdadandır diyor hüsnü arıkan. böyle göğüs kafesimi dolduran bir sızı kaplıyor ardından. sözler ne kadar da anlamsız insanın bir şeyleri anlatmasına. çıkmıyor, dudaklarımda düğümleniyor kelimeler. yıllar yılı dilime pelesenk ettiğim kelimeler anlamsız ses parçacıkları olup çıkıyor.
ben burdayım bak. tüm yıkılmışların timsali olmaya aday. evet aday. tutunamadık sayın oğuz atay. sen bizi anlattıkça, biz anlaşılmamaya daha çok alıştık. kanıksadık. çünkü çaresizliğimiz, kitaplarda da çaresizlik. neye çare.
ben çok gülüşün peşinden koştum. koştukça yoruldum, yılmadım. yılmadıkça daha çok kaybettim. heybemde olanlar garip, anlamlandırılmaz. zaten diye başladığım her cümle gibi hayatım. benim o kırık hayatım.
hayat ne dersin? çekip gidelim mi? 

Yenimahalle Camcı Çerçeve Fotoğraf çerçeveleri ile en güzel anlarınızı ölümsüzleştirin. Dekoratif çerçeveler ile evinizin en güzel süsü sevdiklerinizle ….

Yenimahalle Camcı Çerçeve Montaj ve Satış Ünallar Cam

Bizi Arayın