Fotoselli Kapı Camcı Ankara

Fotoselli Kapı Camcı Ankara

PHOTOSELLİ KAPI

Fotoselli Kapı Camcı Ankara Evlerde, konutlarda vede yoğun kullanım gerektiren iş yerleri vede benzeri amaçlı ihtiyaçlarınız için birinci sınıf işçilik ve malzeme garantisi ile tüm otomatik kapı ihtiyaçlarınıza en kalıcı çözümleri sunuyoruz.

Otomatik kapı alanında uzun yıllardan bu yana kazanılan tecrübe, konularında tecrübeli ekip ve birinci sınıf ekipman ile değerli müşterilerinin otomatik kapı gereksinimlerine profesyonel anlamda cevap veren Masspro, montajını ve satışını yaptığı tüm fotoselli otomatik kapı ve diğer hizmetlerinde en kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla sağlamanın gayreti içindedir.

 fotoselli otomatik kapı

Takılması istenen alanlara uygulamadan önce defalarca işleme tabi tutulan ve ağır iş yükleri göz önüne alınarak üretilen otomatik kapı ürünlerimiz, 1.000.000 kez ara vermeden açılma ve kapanma testine tabi tutulmuş, performans bakımından kendisini ispat edebilmiş ürünlerden meydana gelir.

Ev, mesken gibi kişisel kullanım amaçlarınız için olabileceği gibi giriş ve çıkışların yoğun olarak yaşandığı iş yeri-mağaza girişleri için gerek pratiklik gerekse güvenli geçişler açısından fotoselli kapı en iyi bir çözümdür. Fotoselli kapı ürünlerimizde kullandığımız özel profil sistemleri ve tasarımları ile mimari anlamda bir bütünlük ve uyum sağlayarak, kullanım yerlerinde en modern çözümler olarak hizmet vermektedir.

Girişin vede çıkışların yoğun olduğu alanlarda tercih edilen.

Fotoselli Kapı Camcı Ankara fotoselli kapı, mimari anlamda bütünlük ve pratiklik sağlar. Kapıların yalnız gerektiğinde açılıp kapanması beraberinde içerideki ısının dışarıya çıkmasını ve dışarıdaki soğuğun yada sıcağın içeriye girişini en aza indirir ve bununla beraber kaliteli malzeme kullanılmış bir fotoselli kapı sistemi ses transferini de azaltmaya yani bir tür ses yalıtımına yardımcı olur.

Fotoselli kapı sistem alt yapısı olarak sürekli ve yoğun olarak açılıp kapanacak şekilde tasarlanıp üretilmiştir. Bu faktör de extra maliyet gerektirmeden uzun zaman bir kapı otomasyonu sağlar.

Fotoselli Kapı Camcı Ankara Bununla beraber tek kanat bir kapı 75 kg. ve çift kanatlı bir fotoselli kapı ise yüz elli kg.a kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Nazlı Cam olarak her türlü Cam Kapı Sistemi hizmetlerinde tecrübeli ekibimize danışabilirsiniz.

7 / 24 yerinde bakım ve tadilat hizmetimiz mevcuttur.

( 0 537 ) 926 02 57

nolu telefonlardan fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizi Arayın